tienenie

TIENENIE RENSON
Tienenie je nevyhnutnou súčasťou každého domu. Tieniť môžete nielen špeciálnymi roletami vedenými v bočných lištách Fixscreen, ale aj prostredníctvom posuvných tieniacich panelov. Panely z hliníkového rámu môžu byť vyplnené drevenými alebo hliníkovými lamelami, tkaninou alebo ťahokovom.

Najväčšou výhodou tienienia Fixscreen je jeho vysoká odolnosť voči nárazovému vetru.

FIXSCREEN
Tieniace rolety Fixscreen sú vedené v bočných lištách, čím udržujú tkaninu neustále napnutú. Fixscreen je odolný do nárazovej rýchlosti vetra až 130 km/hod. Fixscreen dosahuje maximálne rozmery až do 6000 mm v jednom kuse. Pre dotvorenie interiéru je na výber viac ako 100 rôznych typov a farebností látok.


PANOVISTA MAX
Panovista Max je systém tienenia vytvorený špeciálne pre veľké presklené plochy rohových okien. Umožní zatieniť rohové okná bez akýchkoľvek vodiacich líšt alebo laniek v rohu. Obe časti screenov sa posúvajú spoločne, čím si vytvoríte požadovaný efekt zatemnenia interiéru. Presklený roh tak aj napriek potrebnému tieneniu vynikne a zostane zachovaná jeho krása a čistota. Panovista Max môže byť použitá na sklené rohy o rozmere až 6 + 6 m dĺžky nárožia.
POSUVNÉ PANELY
Posuvné panely sú ideálnym spôsobom zatienenia a zároveň vytvorenia súkromia. Panely z hliníkového rámu môžu byť tvorené napr. drevenými / hliníkovými lamelami, tieniacou textíliou alebo ťahokovom. Vyrobené sú na mieru podľa Vami želaného rozmeru a farebného vyhotovenia.
LOGGIAWOOD