tienenie

TIENENIE RENSON
Tienenie je nevyhnutnou súčasťou každého domu. Tieniť môžete nielen špeciálnymi roletami vedenými v bočných lištách Fixscreen, ale aj prostredníctvom posuvných tieniacich panelov. Panely z hliníkového rámu môžu byť vyplnené drevenými alebo hliníkovými lamelami, tkaninou alebo ťahokovom.

Najväčšou výhodou tienienia Fixscreen je jeho vysoká odolnosť voči nárazovému vetru.

FIXSCREEN
Tieniace rolety Fixscreen sú vedené v bočných lištách, čím udržujú tkaninu neustále napnutú. Fixscreen je odolný do nárazovej rýchlosti vetra až 130 km/hod. Fixscreen dosahuje maximálne rozmery až do 6000 mm v jednom kuse. Pre dotvorenie interiéru je na výber viac ako 100 rôznych typov a farebností látok.


PANOVISTA MAX
Panovista Max je systém tienenia vytvorený špeciálne pre veľké presklené plochy rohových okien. Umožní zatieniť rohové okná bez akýchkoľvek vodiacich líšt alebo laniek v rohu. Obe časti screenov sa posúvajú spoločne, čím si vytvoríte požadovaný efekt zatemnenia interiéru. Presklený roh tak aj napriek potrebnému tieneniu vynikne a zostane zachovaná jeho krása a čistota. Panovista Max môže byť použitá na sklené rohy o rozmere až 6 + 6 m dĺžky nárožia.
SLIDEFIX
Horizontálne posuvné tienenie Slidefix umožňuje posúvanie screenov do bočných kastlíkov. Tento produkt je špeciálne určený na veľké posuvné dvere, či rohové otváravé okná. Slidefix funguje nielen ako tieniaci systém, ale aj ako sieťka proti hmyzu. Je odolný voči nárazovému vetru a môže mať rozmery až 4+4 m.
POSUVNÉ PANELY
Posuvné panely sú ideálnym spôsobom zatienenia a zároveň vytvorenia súkromia. Panely z hliníkového rámu môžu byť tvorené napr. drevenými / hliníkovými lamelami, tieniacou textíliou alebo ťahokovom. Vyrobené sú na mieru podľa Vami želaného rozmeru a farebného vyhotovenia.
LOGGIAWOOD