pergoly

PERGOLY RENSON

LEXMED je dlhoročným partnerom belgickej spoločnosti RENSON zaoberajúcej sa širokým sortimentom tieniacej techniky. Najobľúbenejšou alternatívou zastrešenia terasy a spríjemnenia si času stráveného vonku je pergola. Pergoly RENSON sú vyrobené z hliníka, čím spĺňajú požiadavky klientov o ich bezúdržbovosť. Pergoly majú zabezpečený zvod dažďovej vody pomocou svojej konštrukcie. Voda je odvádzaná cez stĺpy pergoly. Pergola s dažďovým senzorom zabezpečí zatvorenie strechy aj pri vašej neprítomnosti. Ochránite tak váš nábytok aj počas dažďa. Pergoly si môžete dotvoriť podľa Vašej predstavy. Bočné steny zo skla, tieniace rolety Fixscreen, či posuvné panely z dreva alebo hliníka. LED osvetlenie pergoly a vyhrievanie spolu s reproduktormi Vám pobyt vonku ešte viac spríjemnia.

Vyberte si najlepšiu alternatívu pre Vás a užite si čas na terase!

PERGOLA ALGARVE

Pergola Algarve je modelom pergoly s otočnými hliníkovými lamelami. Strešné hliníkové lamely je možné otáčať až o 150 stupňov. Ak sú lamely zatvorené tvoria vodotesnú strechu. Odvodňovací systém odvádza dažďovú vodu preč prostredníctvom zvodov dômyselne ukrytých v stĺpoch.


Pergola Algarve je dostupná v maximálnom rozmere 4500 x 6055 mm a podchôdznej výške 2800 mm. Pergoly je možné nadpájať a dosiahnuť tak Vami želaný rozmer.


PERGOLA CAMARGUE

Pergola Camargue je najvyšším modelom bioklimatickej pergoly s otočnými strešnými lamelami. Umožňuje plnú integráciu všetkých možností doplnkového tienenia. Hliníkové lamely je možné otáčať až o 150 stupňov a prispôsobovať si tak množstvo slnka a vetru. Odvodňovací systém odvádza dažďovú vodu preč prostredníctvom zvodov dômyselne ukrytých v stĺpoch. Pergolu Camargue je možné vytvoriť na akýkoľvek rozmer a spájať do zostáv.


Pergola Camargue je dostupná v maximálnom rozmere 4500 x 6200 mm a podchôdznej výške 2800 mm. Pergoly je možné nadpájať prostredníctvom stredového stĺpu.


PERGOLA LAPURE
Pergola Lapure je novým modernejším modelom pergoly s látkovou strechou. Tento systém je tvorený hliníkovou konštrukciou a špeciálnou patentovanou nepremokavou tkaninou. Strešná textília je zrolovaná priamo v bubne umiestnenom na stene domu. Odvodňovací systém odvádza vodu prostredníctvom stĺpov. Voda je odvádzaná v akejkoľvek polohe strechy.

Pergola Lapure je dostupná v maximálnom možnom rozmere 6000 x 5000 mm (dĺžka x výsuv). Pergoly Lapure je možné spájať do zostáv a to až do dĺžky 18000 x 5000 mm.


PERGOLA SKYE

Najnovšia pergola Skye má hliníkové strešné lamely, ktoré je možné nielen otáčať, ale aj zhŕňať do jednej strany. Zhrnuté lamely zaberajú menej ako 1/3 plochy strechy. Keď už sa nebudete chcieť skrývať pred slnkom, stačí len len zhrnúť strechu a môžete sa opaľovať.


Pergola Skye je dostupná v maximálnom rozmere 4500 x 6200 mm.