_ o nás

Spolu s tímom LEXMED sa už 25 rokov snažíme plniť aj tie najväčšie očakávania a priania svojich zákazníkov. Neustále hľadáme nové možnosti riešenia, aby sme si zachovali jedinečný dizajn a dlhodobo udržateľnú kvalitu. Budeme radi, ak nám dáte priestor spolupodieľať sa na realizácii vašich myšlienok a projektov.

Dôkazom dobrého mena, ktoré si počas svojej existencie trvalo budujeme, je aj exkluzívne partnerstvo s rakúskou spoločnosťou Josko, vyrábajúcou drevohliníkové a bezrámové okná, vchodové aj interiérové dvere. Sortiment vysoko kvalitných produktov dopĺňa špičková tieniaca technika belgickej spoločnosti Renson.

LEXMED však neustále zostáva verný výrobe atypických produktov z nerezu, skla či dreva s pridanou hodnotou kreatívneho designu, ktorou si získava rešpekt a obdiv renomovaných architektov na Slovensku. Aj vďaka tomu nás často prizývajú ku spolupráci na riešenie zadaní pri náročnejších architektonických projektoch.


25 ROKOV LEXMED

11.10.2018 sme slávnostne oslávili výročie 25 rokov od založenia spoločnosti LEXMED.

Chceli by sme sa poďakovať všetkým hosťom za príjemne strávený večer, úžasnú atmosféru, milé stretnutia. Aj v tento večer sme si pre Vás pripravili niekoľko noviniek a naším cieľom je neustále hľadať nové výzvy, riešenia a možnosti.

ĎAKUJEME !


CE-ZA-AR 2017
Slávnostný večer udeľovania Cien za architektúru
Je nám cťou, že sa LEXMED tento rok v spojení s naším exkluzívnym partnerom JOSKO stali generálnym a hlavným partnerom tejto oslavy krásnej architektúry. Už 16. ročník priniesol množstvo zaujímavých nominácií v 5 kategóriách. Odovzdávali sme cenu v kategórií - Občianske a priemyselné budovy. Tešíme sa na ďalší ročník a ďakujeme architektom za spoluprácu.


Novinky z Lexmedu
časopis interiér - exteriér
júl/august 2017

Večer inšpirácii

23.marca 2017 sa u nás uskutočnila slávnostná prezentácia noviniek. Ďakujeme všetkých hosťom za vytvorenie príjemnej atmosféry.


"Showroom Par Excellence"

časopis interiér - exteriér

február 2016


Slávnostné otvorenie Lexmed Studio

18. júna 2015 sme oficiálne otvorili naše Lexmed Studio na Prístavnej ulici v Bratislave.