_ o nás

Spolu s tímom LEXMED sa už 25 rokov snažíme plniť aj tie najväčšie očakávania a priania svojich zákazníkov. Neustále hľadáme nové možnosti riešenia, aby sme si zachovali jedinečný dizajn a dlhodobo udržateľnú kvalitu. Budeme radi, ak nám dáte priestor spolupodieľať sa na realizácii vašich myšlienok a projektov.

Dôkazom dobrého mena, ktoré si počas svojej existencie trvalo budujeme, je aj exkluzívne partnerstvo s rakúskou spoločnosťou Josko, vyrábajúcou drevohliníkové a bezrámové okná, vchodové aj interiérové dvere. Sortiment vysoko kvalitných produktov dopĺňa špičková tieniaca technika belgickej spoločnosti Renson.

LEXMED však neustále zostáva verný výrobe atypických produktov z nerezu, skla či dreva s pridanou hodnotou kreatívneho designu, ktorou si získava rešpekt a obdiv renomovaných architektov na Slovensku. Aj vďaka tomu nás často prizývajú ku spolupráci na riešenie zadaní pri náročnejších architektonických projektoch.


CE-ZA-AR 2017
Slávnostný večer udeľovania Cien za architektúru
Je nám cťou, že sa LEXMED tento rok v spojení s naším exkluzívnym partnerom JOSKO stali generálnym a hlavným partnerom tejto oslavy krásnej architektúry. Už 16. ročník priniesol množstvo zaujímavých nominácií v 5 kategóriách. Odovzdávali sme cenu v kategórií - Občianske a priemyselné budovy. Tešíme sa na ďalší ročník a ďakujeme architektom za spoluprácu.


Novinky z Lexmedu
časopis interiér - exteriér
júl/august 2017

Večer inšpirácii

23.marca 2017 sa u nás uskutočnila slávnostná prezentácia noviniek. Ďakujeme všetkých hosťom za vytvorenie príjemnej atmosféry.


"Showroom Par Excellence"

časopis interiér - exteriér

február 2016


Slávnostné otvorenie Lexmed Studio

18. júna 2015 sme oficiálne otvorili naše Lexmed Studio na Prístavnej ulici v Bratislave.